«Το σακάκι που βελάζει», του Στανισλάβ Στρατίεβ, από τη θεατρική ομάδα του ΓΠΑ «Οι επισκέπτες»
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/pagephoto/selida1_dscn7885.jpg)
Η θεατρική ομάδα του ΓΠΑ «ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ» στον τρίτο χρόνο λειτουργίας της, παρουσίασε το έργο «Το σακάκι που βελάζει», του Βούλγαρου συγγραφέα Στανισλάβ Στρατίεβ.
Παραστάσεις δόθηκαν το Σάββατο 6 Ιουνίου 2015(διπλή) στις 18.00 και στις 20.00 και την Κυριακή 7 Ιουνίου στις 20.00 στο Συνεδριακό Αμφιθέατρο ΓΠΑ, καθώς και στις 8 Ιουνίου στο ελεύθερο αυτοδιαχειριζόμενο Θέατρο ΕΜΠΡΟΣ, στις 21:00.
Η θεατρική ομάδα του ΓΠΑ «ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ» στον τρίτο χρόνο λειτουργίας της, παρουσίασε το έργο «Το σακάκι που βελάζει», του Βούλγαρου συγγραφέα Στανισλάβ Στρατίεβ.
Παραστάσεις δόθηκαν το Σάββατο 6 Ιουνίου 2015(διπλή) στις 18.00 και στις 20.00 και την Κυριακή 7 Ιουνίου στις 20.00 στο Συνεδριακό Αμφιθέατρο ΓΠΑ, καθώς και στις 8 Ιουνίου στο ελεύθερο αυτοδιαχειριζόμενο Θέατρο ΕΜΠΡΟΣ, στις 21:00.
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/1_5.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/2_4.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/3_4.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/4_8.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/5_3.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/6_2.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/7_6.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/8_5.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/9_6.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/10_5.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/11_5.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/12_4.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/13_4.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/14_2.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/15_3.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/16_2.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/17_4.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/18_3.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/19_3.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/dsc_0200.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/dscn7885_1.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/dscn7987_1.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/dscn7895_1.jpg)
![](https://www2.aua.gr/sites/default/files/morepagephotos/dsc_0026_1.jpg)